Silvercrest, een Lidl huismerk, geeft de A-merk fabrikanten het nakijken bij de kruimeldief test (januari 2026). De beste kruimeldief uit de test is namelijk de Silvercrest Accu-kruimeldief 20V met accu en lader. Dat dit tevens de beste koop is zal je niet verbazen.

Voor een lage prijs bied Lidl met de Silvercrest kruimeldief een heel goede kruimelzuiger. Hij is een beetje zwaar (1,3 kilo), maar daartegenover staat een hele reeks pluspunten. De best geteste kruimeldief heeft een goede accu (23 minuten zuigen op de meest krachtige stand), is stil, is makkelijk schoon te maken en kan zelfs vloeistoffen opzuigen. En het meest belangrijk: De Silvercrest kruimeldief zuigt stof en vuil goed op.
Kijk bij de Silvercrest Accu-kruimeldief 20V met accu en lader voor meer informatie, of kijk bij de andere goede kruimelzuigers.

Geef een reactie